Reasil für gesunde Tiere. Futtermittel und Produkte für Heim- und Nutztiere. STOPPEN SIE ANTIBIOTIKA.

Vážení partneři!

Dovolte mi, abych vám představil inscenaci Life Force.
Základem bezpečnosti potravin je vysoká produktivita chovů hospodářských zvířat a kvalita produktů. K dosažení tohoto cíle společnost Life Force Group, LLC vyvinula řadu přísad na huminové bázi Reasil®, které jsou již dlouho uznávány pro své příznivé vlastnosti. Produkty jsou plné bio, s vysokou biologickou dostupností a účinností.
Co Realil® umí?
Zvyšuje produktivitu zvířat, drůbeže, ryb.
Zlepšuje kvalitu masa, mléka, vajec a vlny.
Snižuje nemocnost a mortalitu.
Normalizuje gastrointestinální trakt.
Podporuje vylučování antibiotik a jejich metabolitů z těla zvířat, drůbeže a ryb, a to jak během užívání, tak po něm.
Jedná se o enterosorbující endo-, exo- a mykotoxiny.
Zlepšuje biologické parametry krve a má hepatoprotektivní účinek. Má protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky: posiluje imunitní systém, umožňuje omezit nebo odmítnout užívání antibiotik.
Snižuje uvolňování čpavku ze zvířat a z podestýlky/hnoje zvýšením stravitelnosti bílkovin a dusíku z krmiva.
Zlepšuje ekologickou a hygienickou situaci v oblasti a vytváří komfortnější podmínky pro chov zvířat a drůbeže.
Snižuje riziko poleptání dolních končetin čpavkem u zvířat a drůbeže.
Od svého založení v roce 2001 se společnost zabývá vědeckým vývojem a praktickým zaváděním efektivních strategií ekologického zemědělství, pěstováním bioproduktů a zvyšováním výnosu a kvality zemědělských plodin. A již dva roky aktivně vyvíjíme a realizujeme ekologická a ekonomická řešení v oblastech chovu zvířat, drůbeže a průmyslového chovu ryb.
Life Force Group je členem Mezinárodní federace hnutí za organické zemědělství (IFOAM) a produkty jsou schváleny a uvedeny na seznamu Organic Materials Review Institute (OMRI) pro použití v ekologickém zemědělství. Vyrábíme produkty GMP + B1, B3 a HACCP. Snažíme se také předvídat potřeby výrobců v zemědělském sektoru a reagovat na aktuální poptávku po bioproduktech.
Produkty Reasil Humic Health a Reasil HumiClean byly testovány MTD Ústrašice a VÚZT Praha. Na základě testu byly výrobky uznány jako splňující požadavky Göteborského protokolu a uznány jako redukční technologie pro implementaci zásad správné zemědělské praxe nebo pro integrované povolení k provozu. Produkty jsou na seznamu osvědčených biotechnologických produktů pro snížení emisí amoniaku a obtěžování zápachem používaných v krmivech pro zvířata, napáječkách, hluboké podestýlce, roštech a skládkách exkrementů, hnoje nebo hnoje.

Zjistěte více o našich produktech a nových příležitostech pro vaše podnikání na našich webových stránkách www.humic-welt.eu.

___111Skupina_7

 

Preis

1213
11213
Leonardite 100g 1 (2)
Neu Tipp
€10,71 ohne MwSt.
ab €12 / St
€16 (Bis zu –25 %)
Auf Lager

Reasil Humic Health ist ein biologisch aktives Futtermittel-Ausgangserzeugnis in Pulverform für Tiere, das in der EK-Liste 68/2013 unter der Nummer 13.10.2 eingetragen ist....

Art.-Nr.: 104/DOZ
1 Artikel insgesamt